piekraste
Sadziedamies pie Jūras
Sadziedamies pie Jūras

Biedrība “Piekrastes konvents” realizē projektu “Sadziedamies pie Jūras”, tā ietvaros plānots pasākums 2023. gada 12. augustā, Engures ciema svētkos. Pasākums ļaus gūt jaunu pieredzi, iespaidus un aizraujoši pavadīt laiku kopā ar ģimeni, iegūt jaunus ģimenes draugus. Veicinās ģimenes saliedētību un jaunu tradīciju ieviešanu.
„Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.”

Uzzini vairāk

Ar saulainām atmiņām norisinājies ģimeņu pasākums Engurē - "Sadziedamies pie Jūras"

Augusts ir krāšņs mēnesis. Vējainas dienas mijas ar rāmām. Lietainas ar saulainām. Kādā no saulainākajām dienām augustā šogad norisinājās sirsnīgs ģimeņu pasākumu Engurē. 12. augusta rītu sagaidījām ar uzmundrinošu Jogas nodarbību. Pēc tam visi interesenti varēja doties Kultūras pastaigā pa Enguri, izpildot dažādus aizraujošus uzdevumus pie Engures kultūras objektiem. Turpat rīta agrumā interesenti un brīvprātīgie ķērās pie lielās Engurnieku zupas gatavošanas, jo diena solījās būt gara un notikumiem bagāta. Tāpēc neliela iestiprināšanās noderēs visiem. Jau nedaudz pēc 12 tiem bērni un jaunieši varēja doties aizraujošās rotaļās ar burtu meitiņām, kamēr citi interesenti pavadīja laiku radošajās darbnīcās. Šogad radošās darbnīcas bija ļoti iecienītas. Ģimenes varēja iepazīt kā no augiem un dažādiem dabas nieciņiem veidot skaistas atmiņu kartiņas. Bija arī aizraujoša gliemežvāku rotājumu darbnīcas, kurā skaistus rotājumus varēja izveidot ikviens, gan lielāks gan mazāks. Tāpat ar mākslinieces Elvīras palīdzību ikviens varēja izgatavot sev festivāla spalvu rotu matiem. .
Pasākuma tapšanā iesaistījās daudz brīvprātīgie un bez viņu ieguldītā darba svētku diena nebūtu sanākusi tik viegla un rosīga. Viens no pasākumiem, kas bija pilnība brīvprātīgo jauniešu gatavots bija muzikālā viktorīna - izlaušanas spēle. Tā bija gaumīgi iekārtota istaba ar noslēpumu, par pagātnes notikumiem. Katram kas piedalījās spēlē bija jāatmin atslēga, lai izkļūtu no istabas. .
Dienas otrajā pusē ritmu iedeva bungu meistarklase. Tajā vairāk kā divu stundu garumā ikviens interesents varēja iepazīt dažādos ritma instrumentus, apgūt vienkāršas ritma spēles un piedalīties turpat izveidotā bungu ansamblī. .
Jautrā noskaņā bija pavadīta visa diena un noslēgumā kopā mūs pulcēja dziesma. Ikviena ģimeņu grupiņa varēja pieteikties piedalīties dziesmu dueļa izspēlē. Uz skatuves bija pavadošais sastāvs, kas rūpējās lai dziesmām būtu muzikālais pavadījums. Šajā reizē piedalījās piecas lielas komandas, katra ar savu odziņa. Piedalījās gan dziedātāji, gan dziesmu zinātāji, daži arī rūceji un repotāji. Tā uz muzikālas nots šogad pasākums noslēdzās. Noslēgumā vēl neliela loterija, kurā varēja piedalīties ikviens aktīvais apmeklētājs. .
Pasākumu organizēja biedrība "Piekrastes Konvents" projekta ietvaros (2023.LV/ĢDP/51)..
Pasākumu finansiāli atbalstīja Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Tiekamies pasākumā "Sadziedamies pie Jūras"

 • Kontakti

 • info@piekrasteskonvents.lv


  +371 26565812


  "Piekrastes Konvents"
  Jūras iela 66
  Engure, LV-3113
 • Rekvizīti
 • NVO
  "Piekrastes Konvents"

  Reģ. nr.
  40008212739

  Swedbank AS
  LV10HABA0551048630884
 • Sadarbojies
 • Esam atvērti sadarbībai.

  Mūs īpaši interesē piekrastes dzīve mazos ciemos. To ikdienas izaicinājumi un viedi risinājumi. Labprāt dalamies zināšanās.

  Mūsu stiprās puses - tehnoloģijas, dizaina domāšana un skaista dzīve pie jūras.